Medak 4ever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Medak 4ever

UDRUZENjE PEDERA ... <3 Decka
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pravila Medak 4ever Open-a

Go down 
3 posters
AuthorMessage
nI[x]I*

nI[x]I*


Number of posts : 527
Registration date : 2009-02-17

Pravila Medak 4ever Open-a Empty
PostSubject: Pravila Medak 4ever Open-a   Pravila Medak 4ever Open-a Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 1:45 pm

Kao sto vidite napravio se turnir Medak 4ever OpeN 3 na 3 ...
igrace se na nasem serveru .. bice IP okacen na forumu ali mnogi ga vec znaju ..
Igra se samo jedna mapa i to DE_DUST2 ( DUGO I KRATKO I SREDA )
Nema B .. zasto ? zato sto nas je malo a i gloopo je da se igra 3 na 3 cela.. onda sam mogao napraviti 5 na 5 .. pravi klanski turni.. medjutim nisam..
Igrace se do 10 .. kao Klanski mec.. samo do 10 .. nece trebati SMOKE RUNDA ... Bice KNIFE RUNDA
Bice 32 ekipe i prvo kolo se igra na ispadanje ( knock out faza ) onda se formiraju grupe i igra se kao Evropsko Prventsvo u fudbalu .. 4 ekipe u 4 grupe.. Onda se igra 1/4 finale pa 1/2 finale i finale
Ne sme se pisati na say ( y ) samo t_say ( u ) Ako admin vise puta opomene tu istu ekipu .. ta ekipa gubi mec..
Ekipa koja gubi i misle da su citeri , neka napise na admin_chat ( u@ ) "admine trazi SS od njih" ta ekipa mi salje na MSN ( posto ovde neradi kacenje ) SS i ja proveravam..
Nece biti HLTV-a zato sto nije pravi klanski turnir



NAPOMENE :


Ako jedan igrac ode na B , automatski ta ekipa gubi mec.. ili u tunel

Morate postovati svako pravilo ako ucestvujete u ligi !!!
Back to top Go down
Spajki




Number of posts : 12
Registration date : 2009-04-03

Pravila Medak 4ever Open-a Empty
PostSubject: Re: Pravila Medak 4ever Open-a   Pravila Medak 4ever Open-a Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 1:47 pm

nI[x]I* ftw^^ wrote:

onda se formiraju grupe i igra se kao Evropsko Prventsvo u fudbalu ..
lool
Back to top Go down
nI[x]I*

nI[x]I*


Number of posts : 527
Registration date : 2009-02-17

Pravila Medak 4ever Open-a Empty
PostSubject: Re: Pravila Medak 4ever Open-a   Pravila Medak 4ever Open-a Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 2:25 pm

xD ... pa da razumeju ljudi .. .morao sam tako da napisem .. don`t spam
Back to top Go down
The EXpErT

The EXpErT


Number of posts : 27
Registration date : 2009-02-27

Pravila Medak 4ever Open-a Empty
PostSubject: Subject: Re: Pravila Medak 4ever Open-a   Pravila Medak 4ever Open-a Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 7:28 pm

E a jel moze da se pauzira mech ak0 jedn0m igrachu padne k0nekcija !?Meni pukne net kad me nek0 naz0ve fixn0m telefonu pa zat0 pitam !?!
Back to top Go down
Spajki




Number of posts : 12
Registration date : 2009-04-03

Pravila Medak 4ever Open-a Empty
PostSubject: Re: Pravila Medak 4ever Open-a   Pravila Medak 4ever Open-a Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 2:21 pm

The EXpErT wrote:
E a jel moze da se pauzira mech ak0 jedn0m igrachu padne k0nekcija !?Meni pukne net kad me nek0 naz0ve fixn0m telefonu pa zat0 pitam !?!
ne smaraj bot to se podrazumeva expertu
Back to top Go down
The EXpErT

The EXpErT


Number of posts : 27
Registration date : 2009-02-27

Pravila Medak 4ever Open-a Empty
PostSubject: Subject: Re: Pravila Medak 4ever Open-a   Pravila Medak 4ever Open-a Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 10:10 pm

NiXi ae Delete moje i spajk0ve k0mentare smaraju ! a posebn0 njeg0ve !L1k Se napalio :S:SS
Back to top Go down
Sponsored content





Pravila Medak 4ever Open-a Empty
PostSubject: Re: Pravila Medak 4ever Open-a   Pravila Medak 4ever Open-a Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pravila Medak 4ever Open-a
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Admini na Medak 4ever serveru

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Medak 4ever :: Medak 4ever OpeN 3 on 3 :: Pravila Turnira-
Jump to: