Medak 4ever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Medak 4ever

UDRUZENjE PEDERA ... <3 Decka
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 demo No Fea[R]

Go down 
+3
b U L L^^
nI[x]I*
nofear
7 posters
AuthorMessage
no fear
Guest




demo No Fea[R] Empty
PostSubject: demo No Fea[R]   demo No Fea[R] Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 10:14 pm

1.demo Sh0mmy:

2.demo DaduNcina:

3.demo Bagzi:
Back to top Go down
nofear




Number of posts : 1
Registration date : 2009-04-11

demo No Fea[R] Empty
PostSubject: Izbrisite prvi post   demo No Fea[R] Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 10:15 pm

Back to top Go down
nI[x]I*

nI[x]I*


Number of posts : 527
Registration date : 2009-02-17

demo No Fea[R] Empty
PostSubject: Re: demo No Fea[R]   demo No Fea[R] Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 12:42 am

bravo no fear... nisam odgledao demo .. niti cu .. to njih zanima ..ali vidim da si ispo pravedan ..a niko ti nije trazio od organizatora.. svaka cast.. fair play .. !! GL
Back to top Go down
b U L L^^

b U L L^^


Number of posts : 38
Registration date : 2009-03-08

demo No Fea[R] Empty
PostSubject: Re: demo No Fea[R]   demo No Fea[R] Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 3:04 pm

nofear wrote:
1.demo Sh0mmy:
http://www.megaupload.com/?d=NO0WUXZY

2.demo DaduNcina:
http://www.megaupload.com/?d=27VWX9Z2

3.demo Bagzi:
http://www.megaupload.com/?d=JJHTMEB4
brawo Smile GL u nastawku lige...
Back to top Go down
Oxley




Number of posts : 8
Registration date : 2009-03-07

demo No Fea[R] Empty
PostSubject: Re: demo No Fea[R]   demo No Fea[R] Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 4:25 pm

NIXI SLUSAJ OVI NI SU BILI NOFEAR NEGO OVAJ JE b10 IGRAC IZ MOJ CLANA JEL NE VIDITE STA PISE JA GI CUJEMA NA VENTRILO I shomy je bil na ventrilo "teamspeak" i pogledaj demo vidices da ovi su makedonci a nofear srbi

sholle t.e "b10" je pozvao 2 igraca na msn bili smo 4 igrace na team speak i ovaj sholle suje sta kazemo de idemo i to je to ::$


demo No Fea[R] Ee2-de-dus

VIDI STA PISE : JA GI CUJEM NA VENT MID SU A MI PROVAMO NA VENT I OVAJ shollee ni je pravi igrac na no fear svi su makedonci
Back to top Go down
DARKMAN




Number of posts : 2
Registration date : 2009-04-12

demo No Fea[R] Empty
PostSubject: Re: demo No Fea[R]   demo No Fea[R] Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 4:43 pm

JAO NIXI BRATE JA ZA OVO ODMA DISQ. NA NO FEAR NEPOSTENO IGRAJU OVAJ b10 IGRAC NA HIPNOTIC ZVAO 2 IGRACE NA MSN I IGRAJU I VIDIS SVI SU BILI NA VENT oxley dilly muerte i shol;lee t.e " b10 " igrac na hipnotic i im kaze lol odma disq ni je fer tako da se igra :$:S ovaj igrac na hipnotic sto je igor za noFear cuje ih HIPNTOIC NA TEAM SPEAK KAKO PRICAJU VIDI SE I NA SCREENSHOT NE JE FER OMG
Back to top Go down
UnknowN




Number of posts : 6
Registration date : 2009-04-07

demo No Fea[R] Empty
PostSubject: Re: demo No Fea[R]   demo No Fea[R] Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 7:44 pm

DARKMAN wrote:
JAO NIXI BRATE JA ZA OVO ODMA DISQ. NA NO FEAR NEPOSTENO IGRAJU OVAJ b10 IGRAC NA HIPNOTIC ZVAO 2 IGRACE NA MSN I IGRAJU I VIDIS SVI SU BILI NA VENT oxley dilly muerte i shol;lee t.e " b10 " igrac na hipnotic i im kaze lol odma disq ni je fer tako da se igra :$:S ovaj igrac na hipnotic sto je igor za noFear cuje ih HIPNTOIC NA TEAM SPEAK KAKO PRICAJU VIDI SE I NA SCREENSHOT NE JE FER OMG


Sta svi serete NO FEAR clan uopce nije igrao oni trebaju igrat danas u 20:30 vs xp kolko ja znam!
Back to top Go down
DARKMAN




Number of posts : 2
Registration date : 2009-04-12

demo No Fea[R] Empty
PostSubject: Re: demo No Fea[R]   demo No Fea[R] Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 11:56 pm

DA EVO I OVAJ KAZE NIXI da ni su igrali nofear stvarno ovo ni je fer tako sto su ispali ovi HIPNOTIC Neutral
Back to top Go down
b U L L^^

b U L L^^


Number of posts : 38
Registration date : 2009-03-08

demo No Fea[R] Empty
PostSubject: Re: demo No Fea[R]   demo No Fea[R] Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 12:10 am

DARKMAN wrote:
DA EVO I OVAJ KAZE NIXI da ni su igrali nofear stvarno ovo ni je fer tako sto su ispali ovi HIPNOTIC Neutral
HIPNOTIC je prosao dalje ^^ ... Pola mecewa se nisu igrala tako da su prosli,smatra se da su pobedili !
Back to top Go down
zlotvor




Number of posts : 9
Registration date : 2009-04-12

demo No Fea[R] Empty
PostSubject: Re: demo No Fea[R]   demo No Fea[R] Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 8:05 pm

DARKMAN wrote:
ni su ni je

Sorry DARKMAN ali ovo je jace od mene ... lol! lol! lol!
Back to top Go down
Sponsored content





demo No Fea[R] Empty
PostSubject: Re: demo No Fea[R]   demo No Fea[R] Icon_minitime

Back to top Go down
 
demo No Fea[R]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» demo (sto posto su imali cit)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Medak 4ever :: Medak 4ever OpeN 3 on 3 :: Parovi i Satnice-
Jump to: