Medak 4ever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Medak 4ever

UDRUZENjE PEDERA ... <3 Decka
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Parovi 1/8 finala

Go down 
3 posters
AuthorMessage
nI[x]I*

nI[x]I*


Number of posts : 527
Registration date : 2009-02-17

Parovi 1/8 finala Empty
PostSubject: Parovi 1/8 finala   Parovi 1/8 finala Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 1:32 pm

nece se igrati po grupama ... samo ovako cepamo ...

SUBOTA

-,0 .vs. r4id3Rs 17h

3s .vs. Cigani 17 : 30

NO F.E.A.R .vs. no strees 18h

Madafakarz .vs. mp3 18 : 30

HIPNOTIC .vs. SaD 19h

imagination .vs. Anestetic 3mk 19 : 30

jss .vs. s2k 20h

PoD .vs. Kg 20 : 30

SUDIJE SU b U L L^^ i Never Happy oni ce se dogovoriti za ove meceve...

Zelim Vam GL^HF i vidimo se.. bolji neka pobedi ... IP JE ISTI ....
Back to top Go down
nI[x]I*

nI[x]I*


Number of posts : 527
Registration date : 2009-02-17

Parovi 1/8 finala Empty
PostSubject: Re: Parovi 1/8 finala   Parovi 1/8 finala Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 4:22 pm

NESME SPAM !!!!
Back to top Go down
The_Doctor




Number of posts : 5
Registration date : 2009-04-05

Parovi 1/8 finala Empty
PostSubject: Re: Parovi 1/8 finala   Parovi 1/8 finala Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 8:02 pm

Ej nixi mi igrali protiv clana no stress i mi u terorima i krene runda i mi ubijemo jednoga oni daju rr,ja kazem aj dobro,krene druga runda ubijemo dvojicu oni opet rr,i krene treca mi ubijemo jednoga oni opet rr i tako je bilo i u cetvrtoj rundi i onda smo mi izasli.Pa nije posteno i jos smo poceli igrati u 6 i 10 ,stavili su password na server
pa su se tjeli izvuci kao da nismo dosli pa znam ja te fore vase,i sudac igra u njihovom klanu kakva vam je to fora,nixi stvarno nije posteno,mene nezanima mi smo prosli dalje ili cemo ponoviti mec.........

Javi mi se na msn pa cu ti poslati demo da vidis tvoje sudije sta rade i kak to da sudija igra i sudi pa di to to ima.....


good
Back to top Go down
*neVer hAppy*

*neVer hAppy*


Number of posts : 113
Age : 27
Registration date : 2009-02-17

Parovi 1/8 finala Empty
PostSubject: Re: Parovi 1/8 finala   Parovi 1/8 finala Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 8:05 pm

lol reko mi je ortak koji me je zamenjiwao za sudiju(jer sam bio u delta cityu Very Happy ) da ste wi trazili restart 100 puta ... i reko mi je da su was wodili 8 : 2 budi srecan shto je draw Very Happy
Back to top Go down
The_Doctor




Number of posts : 5
Registration date : 2009-04-05

Parovi 1/8 finala Empty
PostSubject: Re: Parovi 1/8 finala   Parovi 1/8 finala Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 8:13 pm

Nije istina never hapy trazio jesam rr ali samo jednom i krerene runda mi ubijemo oni rr i tako 4 ili 5 puta za redom,nixi nista od video nisu ni Skriptu pokrenuli ja zelim da ponovimo mec..............
i likovi stave pass ne server da nemozemo uci ,pa se zelle izvuci na foru kao nismo dosli.....
Back to top Go down
The_Doctor




Number of posts : 5
Registration date : 2009-04-05

Parovi 1/8 finala Empty
PostSubject: Re: Parovi 1/8 finala   Parovi 1/8 finala Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 2:59 pm

Ej nixi samo da ti kazem da smo promijenili TAG clana,vise nije {N.O-F.E.A.R},nego je [NF]^......

emkice
Back to top Go down
Sponsored content





Parovi 1/8 finala Empty
PostSubject: Re: Parovi 1/8 finala   Parovi 1/8 finala Icon_minitime

Back to top Go down
 
Parovi 1/8 finala
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Parovi Knockout Faze

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Medak 4ever :: Medak 4ever OpeN 3 on 3 :: Parovi i Satnice-
Jump to: