Medak 4ever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Medak 4ever

UDRUZENjE PEDERA ... <3 Decka
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ma daj bre..........

Go down 
3 posters
AuthorMessage
jss >
Guest




ma daj bre.......... Empty
PostSubject: ma daj bre..........   ma daj bre.......... Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 9:56 pm

znaci ne verujem vodili smo 2-0 dok neko nije pametan doso i bio u specu nakon nekog vremena doso je jos 1 a pritom nije bilo sudije,zato sto je sudija igrao :S

scratch


ma daj bre.......... Dedust20000vwq.th


ma daj bre.......... Dedust20001esx.th
Back to top Go down
b U L L^^

b U L L^^


Number of posts : 38
Registration date : 2009-03-08

ma daj bre.......... Empty
PostSubject: Re: ma daj bre..........   ma daj bre.......... Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 10:07 pm

jss > wrote:
znaci ne verujem vodili smo 2-0 dok neko nije pametan doso i bio u specu nakon nekog vremena doso je jos 1 a pritom nije bilo sudije,zato sto je sudija igrao :S

scratch


ma daj bre.......... Dedust20000vwq.th


ma daj bre.......... Dedust20001esx.th
e,jel izwaljujes da si bot,da nisam staio pause dobili bi ste nas sigurno ... Znaci niste prosli,wise srece 2 put ...
Back to top Go down
zlotvor




Number of posts : 9
Registration date : 2009-04-12

ma daj bre.......... Empty
PostSubject: Re: ma daj bre..........   ma daj bre.......... Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 10:20 pm

Zahtevamo da se s2k. DISFALIFIKUJE, a ako ne nema frke ... liga 0 ssovi samo pokazuju SVE ! Sudija igra mec ... i + njih 2 u spec ... da im pricaju ko je de ... dok nisu usli vodili smo 2 - 0 .. do sve govori ... ima Nixi i BuLL su ortaci extra tako da naravno necete da budete DISFALIFIKOVANI ... ajd z
Back to top Go down
b U L L^^

b U L L^^


Number of posts : 38
Registration date : 2009-03-08

ma daj bre.......... Empty
PostSubject: Re: ma daj bre..........   ma daj bre.......... Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 10:51 pm

zlotvor wrote:
Zahtevamo da se s2k. DISFALIFIKUJE, a ako ne nema frke ... liga 0 ssovi samo pokazuju SVE ! Sudija igra mec ... i + njih 2 u spec ... da im pricaju ko je de ... dok nisu usli vodili smo 2 - 0 .. do sve govori ... ima Nixi i BuLL su ortaci extra tako da naravno necete da budete DISFALIFIKOVANI ... ajd z
uuu widi ga owaj...pametan lik do yaya Smile brawo za tebe .. 3 bambija Very Happy
Back to top Go down
zlotvor




Number of posts : 9
Registration date : 2009-04-12

ma daj bre.......... Empty
PostSubject: Re: ma daj bre..........   ma daj bre.......... Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 5:02 am

E fala puno za bambije ... al nemas logicno objasljenje ... tako da ispali ste momci ... ne bukvalno posto si sa nixiem extra a on je organizator ... poz liga 0 ako vas ne DISFALIFIKUJU ! z

POGLEDAJTE SS-ove I SVE CE VAM BITI JASNO !!!!!
Back to top Go down
b U L L^^

b U L L^^


Number of posts : 38
Registration date : 2009-03-08

ma daj bre.......... Empty
PostSubject: Re: ma daj bre..........   ma daj bre.......... Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 12:04 pm

zlotvor wrote:
E fala puno za bambije ... al nemas logicno objasljenje ... tako da ispali ste momci ... ne bukvalno posto si sa nixiem extra a on je organizator ... poz liga 0 ako vas ne DISFALIFIKUJU ! z

POGLEDAJTE SS-ove I SVE CE VAM BITI JASNO !!!!!
i mi was wolimo.. <3
Back to top Go down
nI[x]I*

nI[x]I*


Number of posts : 527
Registration date : 2009-02-17

ma daj bre.......... Empty
PostSubject: Re: ma daj bre..........   ma daj bre.......... Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 12:11 pm

sve se vidi jasno brate.. sto si drzo ti sudia .. ( admina ) kad je trebao ovaj da sudi .. ali nmvz to .. recimo da nije bio tu .. nego .. zasto je ovaj bio u specu ? a nema ni admina .. niti bilo sta .. ???
Back to top Go down
b U L L^^

b U L L^^


Number of posts : 38
Registration date : 2009-03-08

ma daj bre.......... Empty
PostSubject: Re: ma daj bre..........   ma daj bre.......... Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 12:42 pm

nI[x]I* wrote:
sve se vidi jasno brate.. sto si drzo ti sudia .. ( admina ) kad je trebao ovaj da sudi .. ali nmvz to .. recimo da nije bio tu .. nego .. zasto je ovaj bio u specu ? a nema ni admina .. niti bilo sta .. ???
nixi dacu ti demo,pa onda me nesto pitaj...
Back to top Go down
b U L L^^

b U L L^^


Number of posts : 38
Registration date : 2009-03-08

ma daj bre.......... Empty
PostSubject: Re: ma daj bre..........   ma daj bre.......... Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 12:43 pm

Ali znate ono: "ko gubi,ima pravo da se ljuti"... I o5 kazem,momci GL 2 put... Smile
Back to top Go down
b U L L^^

b U L L^^


Number of posts : 38
Registration date : 2009-03-08

ma daj bre.......... Empty
PostSubject: Re: ma daj bre..........   ma daj bre.......... Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 12:46 pm

i da jss reg. te se i predstavite klan http://s2k-klan.forumotion.com/forum.htm
Nowi 4um Very Happy tnx unapred <3
Back to top Go down
zlotvor




Number of posts : 9
Registration date : 2009-04-12

ma daj bre.......... Empty
PostSubject: Re: ma daj bre..........   ma daj bre.......... Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 8:23 pm

Kao 1. jss nije klan ...
Kao 2. mi demo ti ne moze pomogne, zato sto smo mi vodili 2 - 0 dok nisu poceli ovi da upadaju pa ste stavljali 100 puta pauzu i mi nismo bili tu kad je bilo unpauze, i tako ste nas ubijali ... itd itd ... sve je bilo nezgodnije ... to je dokaz veliki ... sve govori da vas treba DISFALIFIKOVATI ... naravno to se nece desiti posto imate " vezu " ! o5 apelujem da vas treba DISFALIFIKOVATI ... al nema veze ... mi pokusavas da me iznerviras ... mda ti ne ide nesto ... Liga 0 ako vas ne DISFALIFIKUJU ! z
Back to top Go down
b U L L^^

b U L L^^


Number of posts : 38
Registration date : 2009-03-08

ma daj bre.......... Empty
PostSubject: Re: ma daj bre..........   ma daj bre.......... Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 1:02 am

e ozb: demo moze da pokaze swe...ja stawim pausse da bi kickowao owe,neko iz jss ide unpause..zato me boli qrac,ako ocete mozemo o5 cw tj 3n3..wi ste botowi i to se dokazali! znaci POZ HWALA .. NIXI LOCK OWO PLS!
Back to top Go down
Sponsored content





ma daj bre.......... Empty
PostSubject: Re: ma daj bre..........   ma daj bre.......... Icon_minitime

Back to top Go down
 
ma daj bre..........
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Medak 4ever :: Medak 4ever OpeN 3 on 3 :: Kritike-
Jump to: